Menu
O žvýkačkách více:
Bylinky a STEVIE jsou ve žvýkačkách v doporučeném množství.

V našich žvýkačkách používáme bylinku hlavní a k tomu v malém množství další podpůrné. Například "směs chmelová", obsahuje mimo chmele ještě v malém množství také kopřivu, břízu, lopuch, heřmánek, šalvěj, levanduli, měsíček, lípu a přesličku. Tyto bylinky ještě více podporují účinek chmele a působí také na další oblasti v těle.

Všechny bylinky, které používáme do žvýkaček odebíráme od českého dodavatele - odborníka, který nám směsi přesně připravuje a má na všechny bylinky atesty.

Postupně budeme vyrábět i jiné druhy na další zdravotní potíže a také energetickou žvýkačku.
V období chřipek a nachlazení pozitivně působí "směs šalvěj".

Za dosavadní dobu prodeje máme kladné ohlasy od žen, které po žvýkání našich žvýkaček se směsí bylinek chmele a zeměžluče, ke své radosti pomalu snižují svoji nadváhu. Také se některým odstranily potíže s trávením a zácpou.
Také ostatní druhy našich bylinkových žvýkaček celkově posilují imunitu celého těla a kladně působí na činnost jednotlivých orgánů. Na pálení žáhy je žvýkačka směs zeměžlučová.

Menu 2
spodní LIŠTA

      optimalizováno pro rozlišení 1024 x 768 px. a Internet Explorer. Vaše použité rozlišení je px.   © HERB Plus s.r.o. 2013    Všechna práva vyhrazena.
      Návštěvnost stránek: